Pojdi na glavno vsebino

Poletno znižanje – izbrani modeli poletne obutve -10 %!

Japonke Mimi modro IN

-10% Japonke Mimi  modro IN

Spodaj lahko dokupite dodatne okraske na druker in jih menjajte po želji – en par japonk, več stilov!

V osnovni ceni dobite okraske, ki so prikazani na prvi sliki (rožice).

Material:
- zgornji del: naravno usnje
- steljka, podloga: naravno usnje, mehka lateks pena
- podplat: EVA guma

Udobne japonke iz naravnega usnja z mehko steljko, ki se prilagodi stopalu.
Dodana plast lateks pene poskrbi za blažen in lahek korak, EVA podplat pa za dober oprijem.
Široka, anatomska in bosonoga oblika omogoča naravno gibanje prstov.

  Lahkotne in vesele – kot poletni dan na morju!

Tabela velikosti (Japonke)
Kako izmerim velikost noge?

2-4 delovnih dni Želite izdelek že prej? 40,49 € 44,99 €

Razpoložljivi dodatki

  • Dodaten okrasek krogec 7 - cena vključuje le okrasek, japonke so zgolj za prikaz Dodaten okrasek krogec 7 - cena vključuje le okrasek, japonke so zgolj za prikaz 8,00 € 8,00 €
  • Dodaten okrasek marjetica 9- cena vključuje le okrasek, japonke so zgolj za prikaz Dodaten okrasek marjetica 9- cena vključuje le okrasek, japonke so zgolj za prikaz 8,00 € 8,00 €
  • Dodaten okrasek metuljček 5- cena vključuje le okrasek, japonke so zgolj za prikaz Dodaten okrasek metuljček 5- cena vključuje le okrasek, japonke so zgolj za prikaz 8,00 € 8,00 €
  • Dodaten okrasek roža velika 14- cena vključuje le okrasek, japonke so zgolj za prikaz Dodaten okrasek roža velika 14- cena vključuje le okrasek, japonke so zgolj za prikaz 15,99 € 15,99 €
  • Dodaten okrasek roža velika 13- cena vključuje le okrasek, japonke so zgolj za prikaz Dodaten okrasek roža velika 13- cena vključuje le okrasek, japonke so zgolj za prikaz 15,99 € 15,99 €

Mnenja kupcev

"Super so, udobne, lepe in ultra vzdržljive. Res priporočam! :-)"
- Natalija
"Zelo lepe in udobne. Mateja"
- Mateja Petrič, Škofljica
"Hvala vam, čudovite in udobne so :). Še lepše kot na sliki."
- Špela


Ste kupili ta izdelek?  

  


Podobni izdelki

Danes sem dobila paket s copati in pasom... vse je... SUPER!!! :) Upam, da bo prejemnici darila tudi prav! :) Veselim se ponovnega sodelovanja! Upam, da bom takrat jaz prejemnica! :)

Uršula Tarfila